Vyhodnotenie súťaže o najkrajšie upravené okolie

Vyhodnotenie súťaže o najkrajšie upravené okolie
Súťaž O najkrajšie upravené okolie bytového domu bola vždy populárna. Jej obľúbenosť azda ešte narástla, keď pandémia obmedzila naše stretávanie či cestovanie. Zdá sa, že dom a jeho okolie Vás   začali zaujímať ešte viac.
Dnes Vám predstavujeme víťazov 4. ročníka súťaže, vyhlásenej v našom časopise v roku 2020, do ktorého sa zapojilo 10 bytových domov. Mimoriadna situácia spojená s vírusom nám totiž nedovolila, stretnúť sa s Vami na vyhodnotení osobne.  Aj s porotou, zloženou dovedna z ôsmich členov, sme komunikovali elektronicky.

Fotografie, ktoré ste nám poslali, svedčia o tom, že starať sa o okolie Vášho domu Vás baví a robíte to s radosťou a bez nároku na odmenu aj pre ostatných susedov.

A tu sú víťazi a ich reakcie na výhru.

Image
1. miesto a náradie pre bytový dom v hodnote 300 eur získava MUDr. Iveta Kopalová z Ul. Karola Kmeťku 5 na žilinskom sídlisku Vlčince:

„Veľmi milé prekvapenie. Bola to len recesia, poslať Vám fotky, ale je to skutočne moja práca, predzáhradka, o ktorú sa s láskou starám, akoby som už bola dôchodkyňa. Je to pre mňa relax a načerpanie energie každé ráno aj večer, keď idem do práce a z práce a vidím to. Mám radosť, že urobím radosť aj iným pri pohľade na tú zeleň. Tento rok sa to chystám ešte vylepšiť.“

Image
Image
2. miesto a náradie pre bytový dom v hodnote 200 eur získava Ing. Alžbeta Popluhárová z Borovej 14 na sídlisku Solinky v Žiline:

„Ďakujem za dobrú správu aj za Vaše úsilie o vyhodnotenie súťaže.“

Image
Image
3. miesto a náradie pre bytový dom v hodnote 100 eur získava Peter Greguš  z Dubovej 35 na Solinkách.

Fotografie do súťaže poslala Albína Lukášová: „ Veľmi sa tomuto oceneniu tešíme. Ocenenie sa týka hlavne nášho domovníka p. Petra Greguša. Ešte raz veľmi pekne ďakujem, naozaj pre nás obyvateľov nášho vchodu a domu robí veľa, aby sme sa cítili hneď pred vchodom a vo vchode príjemne.“

Image

Úprimne ďakujeme všetkým súťažiacim, ktorí sa zapojili a výhercom blahoželáme!